Giriş Sayfası
Üst
ÜRÜNLERİMİZ

 

Ağ Çözümleri

NETKOM, temsil etmiş olduğu veya üretmiş olduğu ürünler öncelikli olmak üzere her tür seviye Yerel ve Geniş Alan Ağ çözümleri sunmaktadır. Ağların hızlı büyümesi ve özellikle iş ağlarının karmaşık yapıları, özellikle ağ çözümlerinde doğru ürün seçiminin önemini artırmaktadır. Esnek, kolay kullanılabilir, daha az servis gerektiren, bütünleşik ve karmaşık olmayan ürünler ile kurulan ağlar yüksek kullanım oranına sahip olurlar. İş ağlarında iş süreçlerinin kesintiye uğramaması için sağlam ve güvenilir ürünler ile yapılan çözümler zaman ve iş kayıplarını en aza indirecektir. 

  • Yerel Ağ Çözümleri
  • Geniş Alan ve Internet Ağları Çözümleri
  • İletişim Çözümleri
Ağ Güvenliği Çözümleri

Büyük ağların yaygınlaşması, bant genişliklerinin hızlı artışı, internetin yaygınlaşması ve internet tabanlı iş yoğunluğunun artışı ile ağ güvenliği önemli bir uygulama alanı olmuştur. Gelişmekte ve büyümekte olan ağlarda güvenliği garanti edebilmek için çeşitli bileşenlere ihtiyaç duyulabilir. Güvenlik duvarları, uzak erişim cihazları, saldırı tespit ve imha sistemleri, kimlik doğrulama çözümleri gibi birçok bileşen ayrı ayrı alınabileceği gibi son yıllarda hızlı gelişim gösteren birleşik tehdit önleme sistemleri de tercih edilebilir. Birleşik tehdit önleme sistemleri ile aynı zamanda izleme ve raporlama gibi özellikler de öne çıkmaktadır.  
  • Bilgi Güvenliği Çözümleri
  • Ağ Güvenliği Çözümleri
  • İletişim Güvenliği Çözümleri
Eğitimler

NETKOM, temsil etmiş veya üretmiş olduğu ürün grupları öncelikli olmak üzere çeşitli seviyelerde eğitim çalışmaları yapmaktadır. Eğitim çalışmalarımız, temsil etmiş olduğumuz ürünlerin tanınması, bilinmesi ve her tür servisinin sağlanması başta olmak üzere, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği, İletişim Teknolojileri, Ağ Teknolojileri ve Kurum-Kuruluşlara özellleştirilmiş birleşik eğitimler şeklinde yapılabilmektedir. Kuruluşumuzun temel felsefesi Bilginin Paylaşıldıkça çoğalacağı olduğundan bazı eğitimlerimiz ücretli olduğu gibi bazıları da ücretsiz olarak verilmektedir.
  • Teknoloji Eğitimleri
  • Ürün Odaklı Eğitimler
Diğer Çözümlerimiz

Ürün ve çözümlerimiz dışında kalan Danışmanlık ve Projelendirme çalışmaları ile her tür kurumsal veya özel yapılara çözüm geliştirmelerinde destek olan kuruluşumuz, anahtar teslim profesyonel projelendirme çözümleri ile maliyetleri en aza indirmeyi hedeflemektedir. 
  • Teknoloji Danışmanlığı
  • Projelendirme

 

 

NETKOM NETWORK&TELEKOMÜNİKASYON
Sümer Sk. 33/1 Kızılay-ANKARA
Tel:0(312) 229 20 50(pbx) Fax:0(312) 229 11 99

KARELLG NORTELTELESİS

LG NORTEL TEKNİK SERVİSİ VE YETKİLİ SATICISI KAREL TEKNİK SERVİSİ VE YETKİLİ SATICISI TELESİS TEKNİK SERVİSİ VE YETKİLİ SATICISI

TELESİS LG NORTEL KAREL TELESİS LG NORTEL KAREL TELESİS LG NORTEL KARELTELESİS LG NORTEL KAREL TELESİS LG NORTEL KAREL